NASZE KONTENERY

W ofercie naszej firmy znajdziesz produkty jedynie najwyższej jakości, potwierdzone atestami oraz latami praktyki. Wiemy, które rozwiązania na rynku są obecnie najlepsze i tylko takie wcielamy w życie. Posiadamy kontenery różnych rozmiarów, a co za tym idzie, posiadające różne pojemności, dlatego jesteśmy w stanie zawsze idealnie dopasować produkt do oczekiwań naszego klienta i zadania, jakie przed nim stoi.

Kontenery wykonane są ze stali o grubości między cztery a sześć milimetrów – optymalnej, aby kontener nie było zbyt ciężki, aby był jednak niesamowicie wytrzymały i nadawał się do jak największego wykorzystania. Każdy kontener ma odpowiednią nomenklaturę, związaną z pojemnością mierzoną w metrach sześciennych. Do każdego kontenera posiadamy odpowiednio dopasowany samochód ciężarowy, który bez trudu jest w stanie poradzić sobie z wywozem śmieci. Wraz z kontenerami wysyłamy pracowników – doświadczonych, profesjonalnych, znających się na swoim fachu, wykonujących swoje zadania z dbałością. Wszyscy oczywiście posiadają stosowne uprawnienia do kierowania tego typu pojazdami.

Całe przedsięwzięcie nie zajmuje dużo czasu, a ty masz pewność, że konkretny teren zostanie uprzątnięty we właściwy sposób. Samo podstawienie oraz zabranie kontenera jest właściwie chwilą i w dużym stopniu w ogóle nie zaburza funkcjonowania ruchu ulicznego czy normalnego toku pracy na budowie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kontenery o konkretnych wymiarach. Wśród nich można znaleźć takie opcje, jak:

  • KP2, czyli niewielkiej objętości kontener, którego pojemność to 2 metry sześcienne;

  • KP6, czyli kontener, którego pojemność wynosi 6 metrów sześciennych;

  • KP8, czyli kontener o pojemności wynoszącej 8 metrów sześciennych.

W przypadku tych największych kontenerów jesteśmy w stanie pomieścić nawet do 9 ton różnego rodzaju odpadów, w tym odpadów budowlanych czy zielonych.  Oferowane przez nas kontenery to najtańsze na rynku rozwiązanie, a dodatkowo jesteśmy gwarantem najniższych cen w Poznaniu. Każdy producent oferuje różnorodną stylistykę, wspólna jest jedynie pojemność oraz możliwa do przyjęcia waga odpadów. Wszystkie są jednak doskonale przystosowane do swoich zadań, a składowanie w nich odpadów jest proste i bezproblemowe.

Realizujemy zlecenia w terminach ustalonych przez klienta, zawsze jesteśmy terminowi, a nasza praca jest nieodzowną pomocą przy radzeniu sobie z trudnymi odpadami. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem na poznańskim rynku oraz w okolicznych miastach.